Turnaj 9.11. 2014 - Areál SK Újezd Praha 4

 

Třetí turnaj ze serie SlaviaTour se tentokrát uskutečnil v krásném, útulném sportovním areálu v Újezdě Praha 4. Počasí fotbalu, i přes listopadový termín, přálo, soupeři se tedy do sebe pustili s plnou vervou sobě vlastní. 

A hned v prním kole Lálovy skupiny byl k vidění zajímavý duel mezi Spartou a Rapidem Psáry. V tomto utkání na sebe hned narazili 2 nejlepší týmy této skupiny. Stejně jako na předešlém turnaji SlaviaTour, Sparta svým kvalitním a vyrovnaným mužstvem předčila tým, ve kterém hrál prim 1 hráč. Sparta i v dalším průběhu v této skupině, již tradičně, dominovala a hladce postoupila z 1. místa do Bicanovy skupiny nejlepších.

V Pučově skupině, oproti minulému turnaji vládla Slavia, ačkoliv některé výhry byly těsné. Do Bicanovy skupiny ji doprovodila Vysočina Jihlava, která se stala velice příjemným překvapením turnaje.

Kluci z Vysočiny totiž v Bicanově skupině o 1. - 4. místo vůbec nehráli druhé housle, se Spartou remízovali 1:1 a tím si zaslouženě řekli o vstupenku do Superfinále celého turnaje. Slavia tentokrát prožila muka v utkání se Spartou, kdy nevstřelila ani gól a Superfinále si nevybojovala ani v souboji s Rapidem Psáry. Rapid se nakonec, navzdory fenomenálnímu výkonu Michala Kroupy, do Superfinále také nedostal.

V Superfinále tentokráte Sparta nepřipustila pochyby a Vysočinu Jihlava jasně přehrála.

V celém turnaji individuálně dominoval Michal Kroupa, který jako první v historii SlaviaTour získal dvě individuální trofeje. Byly to trofeje nejlepšího střelce turnaje a ceny publika. Pokud by nezískal tato dvě objektivní ocenění, určitě by získal některé jiné, subjektivně udělované ocenění. Michal Kroupa byl totiž po celou dobu vůdčí osobnost svého týmu, předváděl dravou a agresivní hru s tvrdým a přesným zakončením. Tento hráč převýšil všechny zúčastněné o třídu.

Velmi kvalitní výkony předváděli i ostatní družstva, zejména FK Kolín, který si udržuje vysokou úrověň své hry a k bojům o medajle mu chybí vždy pověstný krůček. K nim se přidal i FC Hradce Králové společně se zástupci severočeského kraje a to FC Slovan Liberec a FK Baumit Jablonec.

Ceny předával bývalý reprezentant ČR a trojnásobný mistr světa v ledním hokeji Tomáš Vlasák.


Individuální trofeje získali:

  • Cena Slávie - Matěj Kotrba - FC Vysočina Jihlava
  • Nejlepší střelec (25 branek) - Michal Kroupa - SK Rapid Psáry
  • Týmový slalom - FC Slovan Liberec
  • Cena publika - Michal Kroupa - SK Rapid Psáry


Kompletní výsledky jsou uvedeny zde:

SlaviaTour 3 - 9.11. 2014 - kompletní výsledky.pdf


Fotogalerie k tomuto turnaji je zde:

slaviatour.rajce.idnes.cz/2014-11-09_SlaviaTour_3_-_Ujezd_Praha_4

 

Konečné pořadí turnaje:

1.  AC SPARTA PRAHA
2.  FC VYSOČINA JIHLAVA
3.  SK RAPID PSÁRY
4.  SK SLAVIA PRAHA
5.  FK KOLÍN
6.  FC HRADEC KRÁLOVÉ
7.  FK BAUMIT JABLONEC
8.  FK ÚSTÍ NAD LABEM
9.  FK DUKLA PRAHA JIŽNÍ MĚSTO
10. FC VIKTORIA PLZEŇ
11. FK LETY
12. FK BANÍK MOST 1909
13. FC SLOVAN LIBEREC
14. FK MLADÁ BOLESLAV
15. TJ BŘEZINĚVES
16. 1.FK PŘÍBRAM
 

Kontakt

Partneři

© 2014 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si web zdarma!Webnode