Turnaj 13.6. 2015 - Areál SK Hostivař

 

V osmém díle SlaviaTour se sešly týmy složené z hráčů narozených v roce 2006 a mladší. Zaregistrovali jsme i jednu hráčku narozenou v roce 2005, což v případě dívek není překážkou. Předpověď počasí se vyplnila a od brzkého rána panovalo slunečné, později horké počasí. Hráči to tedy měli klimaticky stížené, což mohlo působit negativně zvláště na mladší hráče.

V Lálově skupině klima jakoby vyhovovalo Spartě, složené pouze z hráčů narozených v roce 2007. Dobře se pohybovali a důrazem se minimálně vyrovnali soupeřům. I přes zakolísání, které je v této kategorii pochopitelné, skupinu Sparta s náskokem vyhrála. Boj o druhé místo nakonec větším počtem vstřelených gólů vyhrál ABC Braník.

V Pučově skupině kralovala Dukla, která převyšovala všechny ostatní ve všech fotbalových dovednostech. Vůbec tato skupina byla ve znamení Dukly. Druhé místo totiž s přehledem uhrál její spřátelený tým - Aritma Praha.

V Bicanově skupině o 1. až 4. místo se tentokrát žádná zápletka nekonala. Superfinále si brzy uhrály týmy Sparty a Dukly, přičemž ve vzájemném zápase zvítězila Dukla 3:1.

A tak se superfinále mohlo stát odvetou, ve které Sparta mohla vše otočit ve svůj prospěch. Nestalo se tak. Průběh superfinále byl zcela jednoznačný a po výsledku 5:0 se radovali z vítězství na celém turnaji hráči FK Dukla Praha.

Individuální trofeje získali:

  • Cena Slávie - Daniel Rus - FK Dukla Praha
  • Nejlepší střelec (17 branek) - Matěj Mašek - SK Rapid Psáry
  • Největší přínos pro tým - Petr Hataš - Sokol Stodůlky
  • Cena publika - Miloš Kolář - AC Sparta Praha

Kompletní výsledky jsou uvedeny zde:

Fotogalerie k tomuto turnaji je zde:

 

 

Konečné pořadí:

1.  FK DUKLA PRAHA
2.  AC SPARTA PRAHA
3.  ABC BRANÍK PRAHA
4.  SK ARITMA PRAHA
5.  FK KOLÍN
6.  FK MOTORLET PRAHA
7.  FK DUKLA JIŽNÍ MĚSTO
8.  FK SLAVOJ ČESKÝ KRUMLOV
9.  SC XAVEROV H. POČERNICE
10. SOKOL STODŮLKY
11. SK SLAVIA PRAHA - ČB
12. SK HOSTIVAŘ
13. SK SLAVIA PRAHA - ČERNÁ
14. SK RAPID PSÁRY
15. FC GRAFFIN VLAŠIM
16. FK LETY

Kontakt

Partneři

© 2014 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si web zdarma!Webnode