Turnaj 23.5. 2015 - Areál SK Hostivař

Ve známém a útulném prostředí areálu SK Hostivař se v rámci turnajů SlaviaTour uskutečnilo další klání našich předních týmů kategorie hráčů narozených v roce 2007 a mladších. Teplota se pohybovala kolem 20 stupňů, počasí tedy fotbalu opět přálo.

V Lálově skupině šla za svým cílem od začátku Sparta, přičemž ji nezastavil ani s chutí hrající černý tým slávistů. Další týmy, ačkoliv silné, tentokrát spíše bojovaly mezi sebou o další příčky než by naháněly pražská S. 

V Pučově skupině se po dopoledních výhrách tým červenobílé slavie vytratil a to jak herně, tak výsledkově. Naopak zprvu lehce překvapivě, později však zcela zaslouženě ovládl tuto skupinu tým budějovického Dynama. Tým z Hradce Králové tentokrát nepotvrdil úspěch z posledního turnaje SlaviaTour kategorie U8 a těsně neprošel do Bicanovy skupiny. 

V Bicanově skupině o 1. až 4. místo se neprve snažili potrápit Spartu kluci z Plzně, což se jim herně určitě povedlo, výsledkově však po zvýšeném úsilí sparťanů nikoliv. A tak se o vstupenku do superfinále utkali v přímém souboji černí slávisté a hráči SK Dynamo České Budějovice. Dynamo si udrželo dobrou formu, slávisty po zásluze porazili a na jejich úkor do superfinále postoupili.

Superfinále bylo herně vyrovnané. Rozdílovým článkem se tentokrát stali brankáři. Zatímco sparťanské střely často propadly přes brankářovy rukavice do branky, Miloš Kolář v brance Sparty si se soupeřovými střelami lehce pohrával a za svá záda pustil pouze zakončení po úvodní pěkné kombinaci Dynama. Sparta titul tedy nakonec v klidu obhájila.

Individuální trofeje získali:

  • Cena Slávie - Matyáš Poturnay - SK Dynamo České Budějovice
  • Nejlepší střelec (21 branek) - Alex Chrastina - AC Sparta Praha
  • Největší přínos pro tým - Viktor Kliner - SK Slavia Praha
  • Cena publika - Miloš Kolář - AC Sparta Praha

Kompletní výsledky jsou uvedeny zde:

Fotogalerie k tomuto turnaji je zde:

slaviatour.rajce.idnes.cz/2015-05-23_SlaviaTour_7_-_SK_Hostivar/


Konečné pořadí:

1.  AC SPARTA PRAHA
2.  SK DYNAMO Č. BUDĚJOVICE
3.  SK SLAVIA PRAHA - ČERNÁ
4.  FC VIKTORIA PLZEŇ
5.  FC HRADEC KRÁLOVÉ
6.  SK SLAVIA PRAHA - ČERVENOBÍLÁ
7.  SKP ČESKÉ BUDĚJOVICE
8.  FKM VYSOČINA JIHLAVA
9.  FK ÚSTÍ NAD LABEM
10. FK KOLÍN
11. FK LETY
12. FK MOTORLET PRAHA
13. FK DUKLA JIŽNÍ MĚSTO
14. FK BANÍK MOST 1909
15. SC XAVEROV H. POČERNICE
16. FAPV DĚČÍN

Kontakt

Partneři

© 2014 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si web zdarma!Webnode