Turnaj 1.5. 2018 - Areál SK Horní Měcholupy

Svátek práce roku 2018 byl, z pohledu počasí, ideální pro oslavy sportovní formou. Teplota vzduchu do 20 stupňů Celsia, bez deště, to jsou ideální parametry pro fotbal. Organizátorům se navíc podařilo zajistit velmi kvalitní obsazení turnaje nejenom z Čech, ale-i z Moravy.

Důkazem toho byly výborné výkony hráčů z Prostějova v Pučově základní skupině. Papírové předpoklady potvrdil tým z Teplic, který skupinu vyhrál. Čekalo se, že postoupí také Dukla, nebo Dynamo České Budějovice, ambice měli samozřejmě také sešívaní slávisté...ale ne! Do bojů o medaile proklouzli právě moravané z Prostějova.

Lálově skupině kralovali modří slávisté. Hráli nápaditě, rychle kombinovali, soupeři často nevěděli kam dřív skočit. Vítězství v Lálově skupině si zajistili už před posledním kolem. V tom však narazili na doposud nenápadný tým z Chrudimi. Chrudimští i na minulých turnajích předváděli dobré výkony, ale vždy jim kousek k medailím chyběl. V zápase s modrými slávisty tentokrát odstartovali skvělou jízdu, která skončila až na pomyslném pódiu. Ale popořadě. Modrým slávistům totiž začal doházet dech a tím i nápady a ani jedna Dukla celkově tentokrát výkony nepřesvědčila. 

V prvním semifinále Bicanovy skupiny o medaile se utkaly týmy Teplic a Chrudimi. Ačkoliv Teplice byly favoritem, Chrudim již byla rozjetá. Vycházela ze zabezpečené obrany a její brejky a zvlášť koncovka byla takřka neomylná. Výsledek byl pro Teplice až krutý.  

I druhé semifinále bylo výsledkově jasnou záležitostí. Tentokráte však po právu. Tým z Prostějova již nenašel sílu vzdorovat a modří slávisté lehce proklouzli do finále.

Finále se zdálo být odvetou za porážku Slavie modré od hráčů MFK Chrudim. Spíše než odveta to však bylo repete. Chrudimští dobře bránili a nepouštěli slávisty do nebezpečné blízkosti své branky. Slavie sice hrála aktivně a ofenzivně, každá chybička či nedůslednost ji však stála minimálně ztrátu sil. Chrudimští totiž byli velmi nebezpeční a volný prostor v otevřené obraně dokázala využít. Brankově hned z počátku, což slávisty znervoznělo a tlak byl spíše křečovitý. Po výsledku 3:1 v turnaji tedy zvítězil MFK Chrudim.

Individuální trofeje získali:

  • Cena Slávie - Jaroslav Rais - FK Čáslav
  • Největší přínos pro tým - Robert Fritz - FK Dukla Praha
  • Nejlepší brankář - Michal Doleček - MFK Chrudim

Kompletní výsledky jsou uvedeny zde:

    SlaviaTour 19 - 1.5. 2018 - Kompletní výsledky.pdf

Fotogalerie k tomuto turnaji je zde:

   slaviatour.rajce.idnes.cz/2018-05-01_SlaviaTour_19_-_SK_Horní_Měcholupy

 

Konečné pořadí:

1. MFK CHRUDIM
2. SK SLAVIA PRAHA - MODŘÍ
3. FK TEPLICE
4. 1.SK PROSTĚJOV
5. FK ČÁSLAV
6. FK DUKLA PRAHA - ČERVENÍ
7. SK SLAVIA PRAHA - SEŠÍVANÍ
8. SK DYNAMO Č. BUDĚJOVICE
9. FK DUKLA PRAHA - ŽLUTÍ
10. FC SELLIER & BELLOT VLAŠIM
11. MFK VYŠKOV
12. SK HRANICE

 

Kontakt

© 2014 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si web zdarma!Webnode