Turnaj 17.11. 2016 - Areál SC Xaverov Horní Počernice

 

Ačkoliv předchozí dny byly velmi chladné, závěrečný venkovní turnaj roku se nakonec konal za příjemného teplého počasí navzdory tomu, že sluníčko tentokrát zůstalo schováno za mraky.

V Lálově skupině se očekával souboj aktuálně dobře hrajícího týmu z Pardubic s černými slávisty, přičemž do tohoto souboje o přední příčky chtěli určitě promluvit viktoriáni z Plzně a kluci z Vysočiny. Otázkou také bylo, kam se posunuli hráči Zbrojovky Brno. Vodu v této skupině nakonec nejvíce čeřil stále se lepšící tým z domácího Xaverova. Slávisté ve skupině neprohráli a vyhráli ji. Druhé místo xaverovští ztratili zřejmě ve vzájemném zápase s Pardubicemi, ve kterém vysoko prohráli. Pardubičtí si tedy zaslouženě vybojovali postup do Bicanovy skupiny nejlepších.

V Pučově základní skupině dominovala Slavia - sešívaní. Ačkoliv výkon těchto borců působil lehce unaveně, byli o třídu lepší než ostatní týmy na turnaji. Čest Sparty nejenom po sportovní stránce zachraňovala ta z Brna. Sympatičtí jihomoravané se prosadili ve velmi vyrovnaném souboji v konkurenci týmů z Liberce, Českých Budějovic a také na úkor spolufavorita turnaje, týmu FC Hradec Králové. Jak se později ukázalo, nespokojila se Sparta Brno s pouhým postupem do finálové Bicanovy skupiny.

Po výhře nad unavenými Pardubicemi totiž sahali brněnští po superfinálové odvetě se sešívanými slávisty. K tomu potřebovali porazit tým černé Slavie. Tento rozhodující duel skončil smírně 2:2, což k superfinále stačilo právě slávistům. Brněnští však byli s bronzovými medailemi zajisté spokojeni.

Slávistické superfinále tentokrát velké drama či kvalitní podívanou moc nepřineslo. Přihlížející si mohli vychutnat alespoň občasné povedené kombinace sešívaných, kteří po výsledku 3:0 získali zaslouženě zlaté medaile.

 

Individuální trofeje získali:

  • Cena Slávie - Adam Tichák - FC Zbrojovka Brno
  • Nejlepší střelec (13 branek) - Marek Naskos - SK Slavia Praha
  • Největší přínos pro tým - Adam Pokorný - FC Sparta Brno
  • Nejlepší brankář - Adam Kolínek - FK Dukla Praha

 

Kompletní výsledky jsou uvedeny zde:

SlaviaTour 14 - 17.11. 2016 - Kompletní výsledky.pdf

Fotogalerie k tomuto turnaji je zde:

slaviatour.rajce.idnes.cz/2016-11-17_SlaviaTour_14_-_SC_Xaverov

 

 

Konečné pořadí:

1. SK SLAVIA PRAHA - SEŠÍVANÍ
2. SK SLAVIA PRAHA - ČERNÍ 
3. FC SPARTA BRNO
4. FK PARDUBICE
5. FC HRADEC KRÁLOVÉ
6. FC VYSOČINA JIHLAVA
7. SC XAVEROV
8. FC SLOVAN LIBEREC
9. SK DYNAMO ČESKÉ BUDĚJOVICE
10. FK DUKLA PRAHA
11. FC ZBROJOVKA BRNO
12. FC VIKTORIA PLZEŇ
13. AC SPARTA PRAHA
14. FK MOTORLET PRAHA
15. FC MAS TÁBORSKO
16. SK SLAVIA PRAHA - U9
 

Kontakt

© 2014 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si web zdarma!Webnode